Ju jeni vizitori 4182262

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bodrum per qira dhe shitje.
 • IMG-20160321-WA008
  Full Screen
  • IMG-20160321-WA008%1/14
  • IMG-20160321-WA007%2/14
  • IMG-20160321-WA006%3/14
  • IMG-20160216-WA004%4/14
  • IMG-20160216-WA009%5/14
  • IMG-20160216-WA000%6/14
  • IMG-20160216-WA001%7/14
  • IMG-20160216-WA002%8/14
  • IMG-20160216-WA005%9/14
  • IMG-20160216-WA007%10/14
  • IMG-20160216-WA006%11/14
  • IMG-20160216-WA003%12/14
  • IMG-20160216-WA008%13/14
  • IMG-20160321-WA009%14/14
  1/14
  IMG-20160321-WA008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 82
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 150 m²
   • per shitje 150 000 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira dhe shitet bodrum ne rrugen 5-Maji. I rregulluar dhe i shtruar me pllaka, mund te perdoret per restorant, per zyre dhe per cdo aktivitet tjeter. Me akses shume te mire me rrugen kryesore me mundesi parkimi. Ambjenti ka te instaluar sistemin e ngrohjes dhe te aspirimit. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %