Ju jeni vizitori 4679057

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne zonen e Bllokut
 • 001
  Full Screen
  • 001%1/1
  1/1
  001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 287
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 94,50 m²
  • Mbulim zone: 94,50 m²
   • per shitje 199 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje kuzhine me vete, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka gjithashtu edhe nje ballkon. Cilesohet nga hapsira te medha dhe te bollshme. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.50 m²
   • Zone interneti 94.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %