Ju jeni vizitori 4661008

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Dinamo
Ekskluzive
 • 12166080_10209020608538177_1035668989_n
  Full Screen
  • 12166080_10209020608538177_1035668989_n%1/8
  • 12784667_10209020607498151_1920994575_n%2/8
  • 12746261_10209020608738182_2133891497_n%3/8
  • 12769415_10209020609378198_111456665_n%4/8
  • 12696263_10209020608298171_1749725969_n%5/8
  • 12166080_10209020608538177_1035668989_n%6/8
  • 12746259_10209020608138167_933794958_n%7/8
  • 12746539_10209020607778158_1229737103_n%8/8
  1/8
  12166080_10209020608538177_1035668989_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 341
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Grigor Heba
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • per shitje 105 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen Grigor Heba. Apartamenti ka siperfaqje 96m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, disponon depozite te vecante dhe pompe uji. Vendndodhja e apartamentit, me vizibilitet dhe akses te menjehershem ne rruget kryesore e ben ate te pershtatshem edhe per biznes si: klinike, zyra. Per nje informacion me te detajuar ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %