Ju jeni vizitori 4596929

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qera ambjent zyrash ne zonen e ish-Bllokut
 • 12784251_746227515514863_490472482_n
  Full Screen
  • 12784251_746227515514863_490472482_n%1/18
  • 12596056_746227498848198_1132721706_n%2/18
  • 12784798_746227495514865_286909858_n%3/18
  • planet zyra 045%4/18
  • planet zyra 019%5/18
  • planet zyra 012%6/18
  • planet zyra 021%7/18
  • planet zyra 023%8/18
  • planet zyra 022%9/18
  • planet zyra 026%10/18
  • planet zyra 027%11/18
  • planet zyra 028%12/18
  • planet zyra 030%13/18
  • planet zyra 034%14/18
  • planet zyra 036%15/18
  • planet zyra 038%16/18
  • planet zyra 040%17/18
  • planet zyra 044%18/18
  1/18
  12784251_746227515514863_490472482_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 342
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
   • Per qira  1 700 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qera ambjent komerciale per zyra ne zonen me te mire te Tiranes ish Blloku.Ambjenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese teper cilesore me siguri te larte.Organizuar ne 5 ambjente pune,dhome arkivi dhe tualet.Punime teper cilesore
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta