Ju jeni vizitori 4625731

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Garsoniere me Pamje nga Deti
Ekskluzive
 • 80673782-9ec2-46e5-9c16-cf3f28a3032b
  Full Screen
  • 80673782-9ec2-46e5-9c16-cf3f28a3032b%1/5
  • 3b819f04-f740-43cd-9a26-46e9fc6005f6%2/5
  • 4cf2a6db-fbda-4cc4-9fcc-9f627e4b3bc7%3/5
  • 88534ab0-154f-415b-b00a-dfd18f159f20%4/5
  • e84bde26-3681-481c-af5b-7d5c8b5f5a75%5/5
  1/5
  80673782-9ec2-46e5-9c16-cf3f28a3032b
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 351
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 41 m²
  • Mbulim zone: 5 m²
   • per shitje 37 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Shkembi Kavajes, ne nje ndertim te viteve te fundit pallat shume cilesor me pamje 180 grade nga deti, ndertim vije e pare, shitet garsoniere me siperfaqe te shfrytezueshme 41 m2, e cila ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Per detaje te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 5.00 m²
   • Zone interneti 41.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %