Ju jeni vizitori 4681096

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Magazina te rruga "BESA"
 • DSC06086.JPG
  Full Screen
  • DSC06086.JPG%1/6
  • DSC06088.JPG%2/6
  • DSC06089.JPG%3/6
  • DSC06090.JPG%4/6
  • DSC06094.JPG%5/6
  • DSC06093.JPG%6/6
  1/6
  DSC06086.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 99
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Allias
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "BESA"
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 800 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e pare, ne nje ndertim te ri dhe cilesor ,shume prane stacionit elektrik, ndohet nje ambjent 270 m2, i shfrytezueshem per nje shumellojshmerie aktivitetesh tregetare dhe industriale Gjithashtune ambjenti ka te disponueshem dhe nje pjese oborr prapa ndertese prej rreth 500 m2 qe eshte i shfrytezueshem dhe per parkim automjetesh. Pe me shume detaje dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 800.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta