Ju jeni vizitori 4679068

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Truall (Are) per shitje
 • toka 001
  Full Screen
  • toka 001%1/1
  1/1
  toka 001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 355
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Rrogozhinë
  • Qytet: Rrogozhinë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vile- Ballaj, Rrethi Kavaje
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall i tipit are ne Vile-Ballaj, rrethi Kavaje i pershtatshem per veprimtari agrikulturore dhe lloje te tjera biznesesh.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %