Ju jeni vizitori 4661041

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient Komercial per Shitje!
 • 001
  Full Screen
  • 001%1/2
  • 2%2/2
  1/2
  001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 290
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 996 m²
  • Mbulim zone: 996 m²
   • per shitje 1 200 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per Shitje Prane Shkolles se Baletit.Ambienti ka nje siperfaqe prej 1000m2. Aktualisht eshte i dhene me qira. Sherben per cfare do lloj biznesi dhe nje mundesi shume e mire investimi. Ambienti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.Per me shume informacion mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 996.00 m²
   • Zone interneti 996.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %