Ju jeni vizitori 4128132

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi per shitje Prane Zones se Kopshtit zoologjik
 • DSC_1374 (1).JPG
  Full Screen
  • DSC_1374 (1).JPG%1/4
  • DSC_1375 (1).JPG%2/4
  • DSC_1376 (1).JPG%3/4
  • DSC_1377 (1).JPG%4/4
  1/4
  DSC_1374 (1).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 357
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bilal Sina
  • Zona e brendshme: 151 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 90 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent prane kopshit Zoologjik te Tiranes. Ambjenti eshte i paperfunduar dhe ndodhet ne katin zero . Akses te menjehreshem ne rruge . Me dy vetrata e medha eksizton mundesia e ndarjes ne dy ambjente me te vogla .Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 151.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %