Ju jeni vizitori 4691679

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten kompleks vilash ne zonen e Linzes
 • bbba3612-3660-405b-9cc0-4b3babeccf16
  Full Screen
  • bbba3612-3660-405b-9cc0-4b3babeccf16%1/10
  • b184fd18-86a3-4866-8390-b076a531b0a9%2/10
  • 8ad70c5b-ab16-4258-a04f-5202a86cd740%3/10
  • 9f3b7f6b-52cd-45b0-8e7d-b3eddbae99a2%4/10
  • 017f068d-c6c1-4e7d-a241-1f6ad9b4f1d0%5/10
  • 40747604-6eb6-47c1-bce3-bfd82e9bab0a%6/10
  • aae9419c-8383-49cc-a872-0f33c7d83d1b%7/10
  • b3aa94ea-a633-4fda-b78a-50e77645bcbe%8/10
  • acf9ac3f-92a4-431d-93a4-968b7e144a98%9/10
  • acf9ac3f-92a4-431d-93a4-968b7e144a98 (1)%10/10
  1/10
  bbba3612-3660-405b-9cc0-4b3babeccf16
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 358
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Linze
  • zone: - - -
  • Adresa: Linze
  • Zona e brendshme: 6.000 m²
  • Mbulim zone: 6.000 m²
  • Zone toke: 4.500 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Kompleks vilash ne Linze. Ne rreze Malit te Dajtit me nje pamje piktoreste te qytetit te Tiranes dhe ajrit dhe gjelberimit qe ofron Dajti, ndodhen vilat ne harmoni te plote me ambientin. Arkitektura moderne e dallon nga ndertimet perreth zones.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 6000.00 m²
   • Zone toke 4500.00 m²
   • Zone interneti 6000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %