Ju jeni vizitori 4694947

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient/Magazine per qira dhe shitje prane Minibashkise 1 dhe 2
 • 20160129_152737
  Full Screen
  • 20160129_152737%1/4
  • 20160129_152752%2/4
  • 20160129_152828%3/4
  • 20160129_152809%4/4
  1/4
  20160129_152737
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 272
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 152 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 100 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ambient komercial per shitje dhe qira prane minibashkise 1 dhe 2. Ambienti ka sherbyer si magazinim, ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • ekstra
   • Kushte i/e perdorur
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 152.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %