Ju jeni vizitori 4694985

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per zyra 240m2 tek Mine Peza
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/2
  • 1%2/2
  1/2
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 365
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Adresa: RR Mine Peza, Mbrapa Rosman LaLa
  • Mbulim zone: 240 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira. Ambjent per zyra , 240m2, 4 banjo , I pershtatshem per Call Center etj . Zona ka aksese te mir me Urban dhe vende parkimi. Adresa Rr mine peza, prane Rosman LaLa. Per cdo interes na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 240.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta