Ju jeni vizitori 4678981

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per qira.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/9
  • 2%2/9
  • 3%3/9
  • 4%4/9
  • 5%5/9
  • 6%6/9
  • 7%7/9
  • 8%8/9
  • 9%9/9
  1/9
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 212
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkozet, Durres.
  • Zona e brendshme: 2.200 m²
  • Mbulim zone: 2.200 m²
  • viti I konstruktimit: 2016
   • Per qira  3 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial per qira ne Shkozet, Durres. Godina perbehet nga 3 kate te cilat jane ambiente sherbimi, zyra dhe tualete. Ne total jane rreth 2200 m2 te cilat jepen, por gjithashtu mund te shikohet dhe mundesia e dhenies se siperfaqeve me te vogla nga 350m2. Godina disponon ambient per parkim perpara. Eshte totalisht e rikonstruktuar dhe e paperdorur. Cmimi per qira eshte 3 euro/m2 por diskutohet ne varesi te siperfaqes e cila do te merret. Per me shume informacion jeni te lutur te ne kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • planimetria 2200.00 m²
   • Zone interneti 2200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta