Ju jeni vizitori 4685300

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne shitje
 • IMG_20160209_124629
  Full Screen
  • IMG_20160209_124629%1/10
  • IMG_20160209_125109%2/10
  • IMG_20160209_125359%3/10
  • IMG_20160209_124720%4/10
  • IMG_20160209_125424%5/10
  • IMG_20160209_125441%6/10
  • IMG_20160209_125516%7/10
  • IMG_20160209_125639%8/10
  • IMG_20160209_125540%9/10
  • IMG_20160209_125704%10/10
  1/10
  IMG_20160209_124629
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 526
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kinostudio
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hysen Xhura
  • Zona e brendshme: 67,90 m²
   • per shitje 6.500.000Lek
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Kinostudios, prane TV Klan vetem 300 metra nga rruga kryesore; shitet apartament ne katin e katert te nje pallati ekzistues 7 katesh i perfunduar ne vitin 1999. I organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndjenjeje, 1 ballkon i mbyllur i kthyer ne aneks gatimi dhe 1 tualet. Ndarja e dhomave behet nepermjet korridorit ne hyrje te apartamentit. Ka nje planimetri te mire duke bere te mundur te jete e shfrytezueshme cdo m2 dhe te jete i bollshem. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 67.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %