Ju jeni vizitori 4665550

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1+2
 • foto
  Full Screen
  • foto 
%1/7
  • foto 4%2/7
  • foto 3%3/7
  • foto 1%4/7
  • foto 5%5/7
  • foto 7%6/7
  • foto 8%7/7
  1/7
  foto
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 919
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 108 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  I ndodhur buze rruge tek 21 Dhjetori, shitet apartament me hipoteke, me siperfaqe te brendshme 108 m2.
  Organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete, apartamenti shitet me cmim shume te mire per zonen.
  Jeni te mirepritur te vizitoni pronen.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 108.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %