Ju jeni vizitori 4153069

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra me qira
 • DSC_5860.JPG
  Full Screen
  • DSC_5860.JPG%1/9
  • DSC_5866.JPG%2/9
  • DSC_5864.JPG%3/9
  • DSC_5855.JPG%4/9
  • DSC_5854.JPG%5/9
  • DSC_5859.JPG%6/9
  • DSC_5869.JPG%7/9
  • DSC_5868.JPG%8/9
  • DSC_5867.JPG%9/9
  1/9
  DSC_5860.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 528
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 55 m²
   • Per qira  270 €
 • Detajet e prones

  Ne zemer te Tiranes, prane Sahatit jepet me qira nje ambient 55 m2 ne katin e 5-te te nje pallati egzistues. I rikonstruktuar totalisht, me termoizolimn hidroizolim dhe te gjithe punimet elektrike. I mbyllur me duralomin, shtruar me parket dhe dyer cilesore. Ambienti disponon nje depo te vogel si dhe nje tualet me dritare. Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta