Ju jeni vizitori 4623981

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, per qira.
 • 20160606_171149
  Full Screen
  • 20160606_171149%1/11
  • 20160606_171201%2/11
  • 20160606_171216_001%3/11
  • 20160606_171122%4/11
  • 20160606_171303%5/11
  • 20160606_171343%6/11
  • 20160606_171335%7/11
  • 20160606_171357%8/11
  • 100_7670.JPG%9/11
  • 100_7677.JPG%10/11
  • 100_7671.JPG%11/11
  1/11
  20160606_171149
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 297
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira. Ndodhet ne katin e II-te banim Organizimi i brendshem perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje dhe dy tualete. Ka nje mobilim te thjeshte dhe mjaft te kendshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta