Ju jeni vizitori 4662420

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Sarande shitet apartament 55000 euro
 • DSCN2099.JPG
  Full Screen
  • DSCN2099.JPG%1/13
  • DSCN2098.JPG%2/13
  • DSCN2091.JPG%3/13
  • DSCN2090.JPG%4/13
  • DSCN2088.JPG%5/13
  • DSCN2092.JPG%6/13
  • DSCN2089.JPG%7/13
  • DSCN2100.JPG%8/13
  • DSCN2101.JPG%9/13
  • DSCN2102.JPG%10/13
  • DSCN2095.JPG%11/13
  • DSCN2094.JPG%12/13
  • DSCN2096.JPG%13/13
  1/13
  DSCN2099.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 130
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 124 m2 ne lagjen nr.4 ,Rr.''Ismail Qemali'',Sarande
  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ndertuar ne vitin 1984.
  Ky apartament eshte me certifikate pronesie, perbehet dhe nga nje shtese e cila eshte ne proces legalizimi.
  Apartamenti bashke me shtesen eshte i organizuar ne kater dhoma gjumi, dy tualete,nje sallon i perbashket me kuzhinen dhe nje ballkon i cili rrethon gjithe pjesen e shteses .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %