Ju jeni vizitori 4693408

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira ne rrugen e Kvajes
 • 20150108_113454
  Full Screen
  • 20150108_113454%1/5
  • 20150108_113623%2/5
  • 20150108_113858%3/5
  • 20150108_114143%4/5
  • 20150108_113430%5/5
  1/5
  20150108_113454
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 185
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 280 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • Per qira  4 000 €
 • Detajet e prones

  Vile 2 kate plus bodrum dhe hapesire ndhmese 120 metra.
  siperfaqe e madhe oborri.
  Vendodhje e sigurte.
  E pershtashme per zyra dhe banim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 280.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta