Ju jeni vizitori 4665617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qera ne Bllok
 • IMG_1580.JPG
  Full Screen
  • IMG_1580.JPG%1/3
  • IMG_1577.JPG%2/3
  • IMG_1583.JPG%3/3
  1/3
  IMG_1580.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 186
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga" Ibrahim Rugova "
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe 122 m2, ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat me administrim shume te mire, roje 24 h. Organizimi i brendshem: dy dhoma , dy tualete, dhe nje ballkon. Ambjent shume i pershtatshem per zyra. Per nje vizit ne prone jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta