Ju jeni vizitori 4683522

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Aktiviteti ne lagjen numer 4 Sarande
 • DSCN1991.JPG
  Full Screen
  • DSCN1991.JPG%1/4
  • DSCN1992.JPG%2/4
  • DSCN1993.JPG%3/4
  • DSCN1994.JPG%4/4
  1/4
  DSCN1991.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 134
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Bar-Bilardo ne Lagjen nr.4,Rr.''Ismail Qemali'' me dokumentacion te rregullt.
  Hapesira e brendshme eshte 70 m2,si dhe hapesira te jashtme 10 m2, shitet me te gjitha paisjet :1 bilardo-4 cifte kolltuqesh dhe tre tavolana te cilat jane te pershtatshme per ambientin e jashtem.
  Ky aktivitet ka klientele te rregullt dhe ndodhet ne nje nga lagjet me te populluara te qytetit te Sarandes.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %