Ju jeni vizitori 4679078

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Dhermi
Ekskluzive
 • 3a45f5d6-3915-431e-8afb-4d7c2e10ecf2
  Full Screen
  • 3a45f5d6-3915-431e-8afb-4d7c2e10ecf2%1/9
  • 3b1f82f0-1734-4309-8397-d8a724527d45%2/9
  • 5b2fa3de-5bc5-4328-bb29-b9e50f77cb22%3/9
  • 5b31dd87-5159-44c9-9b52-da0a3aa7825a%4/9
  • 5c43741f-d916-40a9-902e-391c14564c24%5/9
  • 8f3bdb67-9fab-47ad-b98a-0e74239a7927%6/9
  • 6c3f9645-59da-4414-89d6-4c2a4f4a1dde%7/9
  • 96bfa895-d867-4051-a3f0-56feec2e578e%8/9
  • 5c82ff29-ed08-4173-be06-d4f667b7fbda%9/9
  1/9
  3a45f5d6-3915-431e-8afb-4d7c2e10ecf2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 377
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Dhermi
  • Qytet: Dhermi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 42 m²
  • Mbulim zone: 52 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje kompleks rezidencial ne plazhin e Dhermiut, prane detit shitet apartament i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre bashkohore. Kompleksi eshte i mire administruar dhe ofron qetesi dhe komoditet fale organizimit te brendshme hapsirave te gjelberuara si dhe rrethimit te jashtem me nje kurore ullishtesh dhe palmash.
  Aparamenti eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite nga afer ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.00 m²
   • Zone interneti 42.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %