Ju jeni vizitori 4139117

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira lokal tek rruga 5-maji.
 • IMG-20160321-WA015
  Full Screen
  • IMG-20160321-WA015%1/15
  • IMG_20160302_101021%2/15
  • IMG_20160302_101009%3/15
  • IMG_20160302_101003%4/15
  • IMG_20160302_101128%5/15
  • IMG_20160302_101054%6/15
  • IMG-20160321-WA010%7/15
  • IMG-20160321-WA013%8/15
  • IMG-20160321-WA014%9/15
  • IMG-20160321-WA011%10/15
  • IMG-20160321-WA012%11/15
  • IMG-20160321-WA016%12/15
  • IMG-20160321-WA017%13/15
  • IMG-20160321-WA018%14/15
  • IMG-20160321-WA019%15/15
  1/15
  IMG-20160321-WA015
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 84
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Afer Concord Center
  • Zona e brendshme: 135 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • per shitje 280 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Lokali eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e domosdoshme, eshte ne gjendje pune. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe eshte buze rruges kryesore. Eshte i ndare ne dy pjese, ku pjesa brenda ka 65m2 dhe pjesa jashte ka 70 m2. Disponon certifikate pronesie,
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 135.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %