Ju jeni vizitori 4680128

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 1+1 te Komuna e Parisit
 • 12821960_1291033534247015_1391503758_n
  Full Screen
  • 12821960_1291033534247015_1391503758_n%1/1
  1/1
  12821960_1291033534247015_1391503758_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 195
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 52,90 m²
  • Mbulim zone: 63,10 m²
   • per shitje 56 800 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje 1+1 te Komuna e Parisit, prane Kristal Center!
  Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i pabanuar me pare!
  Apartamenti eshte ne proces hipotekimi , per me shume informacion ju mireprese per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 63.10 m²
   • Zone interneti 52.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %