Ju jeni vizitori 4685312

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Dhermi!
Ekskluzive
 • vlora
  Full Screen
  • vlora %1/9
  • Dhermi%2/9
  • for sale in vlora %3/9
  • Vlore%4/9
  • vlora %5/9
  • vlora%6/9
  • vlora%7/9
  • vlora %8/9
  • vlora%9/9
  1/9
  vlora
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 383
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Dhermi
  • Qytet: Dhermi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 49 m²
  • Mbulim zone: 58 m²
   • per shitje 88 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje kompleks rezidencial ne plazhin e Dhermiut, prane detit shitet apartament i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre bashkohore. Kompleksi eshte i mire administruar dhe ofron qetesi dhe komoditet fale organizimit te brendshem, hapsirave te gjelberuara si dhe rrethimit te jashtem me nje kurore ullishtesh dhe palmash.
  Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite nga afer ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.00 m²
   • Zone interneti 49.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %