Ju jeni vizitori 4578248

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Papafingo per Shitje ne Plazhin e Dhermiut!
 • 178c8b5d-9137-4e10-aefa-c7866c43d9a7
  Full Screen
  • 178c8b5d-9137-4e10-aefa-c7866c43d9a7%1/11
  • 6c3f9645-59da-4414-89d6-4c2a4f4a1dde%2/11
  • 3b1f82f0-1734-4309-8397-d8a724527d45%3/11
  • 5371fc7b-9828-40f6-8e52-4e959d2d1603%4/11
  • 5b31dd87-5159-44c9-9b52-da0a3aa7825a%5/11
  • a12dd72b-4a3b-4130-9ebd-565cddc00868%6/11
  • b31246c1-9deb-4ce5-af11-76457180b190%7/11
  • b425d095-7b24-407f-8133-a46d31bfbdd9%8/11
  • c4c98810-6b24-4424-af39-5882fbcc6f43%9/11
  • c99a5cfa-60d7-4722-8d28-c59255f1762f%10/11
  • feb12836-52bb-49a5-a60d-e9a64bf79179%11/11
  1/11
  178c8b5d-9137-4e10-aefa-c7866c43d9a7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 384
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Dhermi
  • Qytet: Dhermi
  • zone: - - -
   • per shitje 159 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje kompleks rezidencial ne plazhin e Dhermiut, prane detit shitet papafingo e organizuar ne dhome gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje, tualet dhe ballkon me nje pamje shune te bukur prane detiti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre bashkohore. Kompleksi eshte i mire administruar dhe ofron qetesi dhe komoditet fale organizimit te brendshem, hapsirave te gjelberuara si dhe rrethimit te jashtem me nje kurore ullishtesh dhe palmash.
  Papafingoja eshte i paisur me certifikate pronesie.
  Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite nga afer ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %