Ju jeni vizitori 4578508

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • IMG_20160308_111132
  Full Screen
  • IMG_20160308_111132%1/8
  • IMG_20160308_111027%2/8
  • IMG_20160308_111042%3/8
  • IMG_20160308_111100%4/8
  • IMG_20160308_111149%5/8
  • IMG_20160308_111159%6/8
  • IMG_20160308_111050%7/8
  • IMG_20160308_111113%8/8
  1/8
  IMG_20160308_111132
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 386
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i thate
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 82,50 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te qeta te Tiranes, prane liqenit te thate.
  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja e apartamentit eshte 73 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 tualete gjithashtu dhe ballkon.
  Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 82.50 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %