Ju jeni vizitori 4594945

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira
 • 12083863_10209139839638880_2116403991_n
  Full Screen
  • 12083863_10209139839638880_2116403991_n%1/23
  • 12834900_10209139838638855_611427407_n%2/23
  • 12835039_10209139833718732_1387585530_n%3/23
  • 12804202_10209139836518802_498100186_n%4/23
  • 12834958_10209139831638680_1763606124_n%5/23
  • 12825663_10209139832358698_1461257154_n%6/23
  • 12825515_10209139837558828_1901408998_n%7/23
  • 12834683_10209139836078791_703952862_n%8/23
  • 12825664_10209139836798809_772611357_n%9/23
  • 12833343_10209139833518727_638078854_n%10/23
  • 12825670_10209139831238670_787378110_n%11/23
  • 12833363_10209139835838785_742087228_n%12/23
  • 12834711_10209139834358748_1692099692_n%13/23
  • 12804331_10209139831918687_298666955_n%14/23
  • 10011259_10209139834838760_1395495735_n%15/23
  • 11793284_10209139831438675_2029952533_n%16/23
  • 10261838_10209139835998789_1233729864_n%17/23
  • 12721720_10209139832158693_1918837924_n%18/23
  • 12804044_10209139839318872_126167069_n%19/23
  • 12834768_10209139832638705_505325832_n%20/23
  • 12833376_10209139839078866_1308455504_n%21/23
  • 10475669_10209139836198794_207851282_n%22/23
  • 12087469_10209139830878661_1447617741_n%23/23
  1/23
  12083863_10209139839638880_2116403991_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 387
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira vile ne nje nga komplekset me te njohura ne Lindje te qytetit te Tiranes duke ju dhuruar nje peisazh dhe qetesi unike.Organizimi i viles dy kateshe perbehet nga: ambjenti i ndenjes teper mikprites dhe i ngrohte me elementin e drurit si dhe nje kantine vere,kuzhine moderne ,4 dhoma gjumi te arreduara me funksionalitet si dhe 3 tualete qe vijne ne funksion te hapsires se konsiderueshme qe kjo vile ofron.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta