Ju jeni vizitori 4691584

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE + PAPAFINGO + PISHINE + OBORR
 • PAMJE FASADA (2)
  Full Screen
  • PAMJE FASADA (2)%1/66
  • HYRJA NE KATIN 1 (1)%2/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (1)%3/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (2)%4/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1%5/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (3)%6/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (4)%7/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (6)%8/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (7)%9/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (5)%10/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (10)%11/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (8)%12/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 1 (9)%13/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2%14/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (1)%15/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (2)%16/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (4)%17/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (3)%18/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (5)%19/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (7)%20/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (6)%21/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (8)%22/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (9)%23/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (12)%24/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (11)%25/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (10)%26/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (13)%27/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (14)%28/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (15)%29/66
  • AMBJENTET BRENDA KATI 2 (16)%30/66
  • AMBJENTI I KATIT 0%31/66
  • AMBJENTI I KATIT 0 (1)%32/66
  • AMBJENTI I KATIT 0 (2)%33/66
  • DHOMA NE KATIN 3%34/66
  • AMBJENTI I KATIT 0 (3)%35/66
  • HYRJA NE KATIN 1%36/66
  • KATI 3 (1)%37/66
  • PAMJE FASADA (1)%38/66
  • KATI 3%39/66
  • KATI 3 (2)%40/66
  • KATI 3 (3)%41/66
  • OBORRI (1)%42/66
  • OBORRI%43/66
  • PAMJE E OBORRIT DHE PISHINES NGA LART%44/66
  • PAMJE FASADA%45/66
  • PAMJE E OBORRIT DHE PISHINES NGA LART (1)%46/66
  • PAMJE FASADA (4)%47/66
  • VERANDA NIVELI 1%48/66
  • PAMJE FASADA (3)%49/66
  • PAMJE PANORAMIKE KATI 3 (1)%50/66
  • PAMJE FASADA (5)%51/66
  • PAMJE PANORAMIKE KATI 3%52/66
  • PISHINA DHE OBORRI (1)%53/66
  • PISHINA DHE OBORRI%54/66
  • PISHINA DHE OBORRI (2)%55/66
  • PISHINA DHE OBORRI (4)%56/66
  • PISHINA DHE OBORRI (3)%57/66
  • PISHINA DHE OBORRI (5)%58/66
  • SHESHI PERPARA (1)%59/66
  • PISHINA DHE OBORRI (6)%60/66
  • SHKALLET BRENDA%61/66
  • SHESHI PERPARA%62/66
  • SHKALLET BRENDA (1)%63/66
  • VERANDA E DYTE%64/66
  • VERANDA E DYTE (1)%65/66
  • VERANDA E DYTE (2)%66/66
  1/66
  PAMJE FASADA (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 320
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr.Mihal Grameno
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mihal Grameno, 500m mbi kompleksin Grand.
  • Zona e brendshme: 415,50 m²
  • Mbulim zone: 746 m²
  • Zone toke: 469 m²
   • per shitje 350 000 €
   • Per qira  1 600 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Mihal Grameno në një zonë shumë të qetë (rezidenciale me vila) shitet vilë 3-katëshe me çertifikatë të rregullt pronësie. Ndërtesa ka një njollë ndërtimi prej 138.5 metër katror në një truall prej 469 metër katror. Prona është e rrethuar me mure të suvatuara me dy hyrje me portë metalike dhe elektrike me citofoni. Ka vendparkimi dhe është e shtruar me pllaka betoni. Ka oborr me gjelbërim me pemë të ndryshme. Ka një pishinë funksionale me të gjitha pajisjet e nevojshme si pompa furnizimi e shkarkimi etj. Veç oborrit ka edhe vend pushimi tip verandë e mbuluar me gjelbërim si dhe një vend për gatim jashtë tip oxhak (zgarë). Ndërtimi është shumë cilësor me sistem ngrohje qendror (kaldajë) në të gjitha ambjentet e vilës. Gjithashtu në të gjitha dhomat ka të vendosur kondicioner. Soxhorno është e pajisur dhe me oxhak funksional. Kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet. Tualetet janë të kompletuara dhe me vaska me hidromasazh. Në katin e dytë ka një ambjent i ideuar për zyrë. Kati zero duke qenë se ka kontakt direkt me rrugën kryesore dhe hyrje më vete mund të përdoret edhe për aktivitet privat si zyra, dyqane, etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • hapesire ne tarrace 1
   • ballkone 2
   • Tualete 3
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Hyrja e hollit 1
   • Kuzhina 1
   • Librari 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 3
   • Zyrat 1
   • qilare 1
   • Porofoli i pronave 2
   • Cati kopesht
   • Tualet I perbashket
   • dhome dielli
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore jug/lindje
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga mali
  • Security
   • Gardh elektrik
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Dere e blinduar
   • Ushqim zgare
   • Vaske 1
   • Ngrohje qendrore
   • Sobe
   • pjatalares
   • tharese
   • gatim elektrik
   • Porte elektrike
   • Varese peshqirash me ngrohje
   • tualet me hidromasazh 1
   • Porte manuale
   • dush
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 746.00 m²
   • Zone toke 469.00 m²
   • Zone interneti 415.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %