Ju jeni vizitori 4681059

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qira
 • zyre 1
  Full Screen
  • zyre 1%1/5
  • IMG-20160306-WA0002.jpzyre 2%2/5
  • zyre 4%3/5
  • zyre 5%4/5
  • zyre 3%5/5
  1/5
  zyre 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 924
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 38 m²
   • Per qira  260 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen afer Gjykates se Shkalles se Pare, Tirane, ne nje ndertese cilesore ndodhet zyra me sip.38 m2.
  Zyra eshte e mobiluar, ka 1 tualet dhe eshte shume e pershtatshme per noteri ose zyre kontabiliteti.
  Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 38.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta