Ju jeni vizitori 4620519

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Penthouse Ekslusive Unike siper Kopeshtit Botanik, Designers Exlusive Penthouse on the Top Floor of a small residence next to Botanic Garden.
Ekskluzive
 • 4d491115-63a2-4047-b1fb-bdc7c5ea3ec8
  Full Screen
  • 4d491115-63a2-4047-b1fb-bdc7c5ea3ec8%1/15
  • 8c9446bc-5f1c-42de-990c-ec6899daf741%2/15
  • 965d8e49-7a99-47a0-99d9-58e4e7731eda%3/15
  • bot gaz 023%4/15
  • bot gaz 005%5/15
  • bot gaz 014%6/15
  • bot gaz 015%7/15
  • bot gaz 016%8/15
  • bot gaz 018%9/15
  • bot gaz 020%10/15
  • IMG_3910.JPG%11/15
  • _MG_4357 (2)%12/15
  • _MG_4353.JPG%13/15
  • _MG_4362 (2)%14/15
  • _MG_4370 (2)%15/15
  1/15
  4d491115-63a2-4047-b1fb-bdc7c5ea3ec8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 393
  • Tipi i prones: Papafingo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopeshti Botanik
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 230 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  E sapo mbaruar 120 m2 + penthouse dhe 100 me ballkon te gjelberuar + 2 Garazhde me 3 Certifikata Pronesie .

  Kati i fundit te nje pallati 4 katesh.

  Lartesie a prones eshte 4.5 m2.

  Kuzhine teper cilesore hand made italiane me elektroshtepiaket me te mira ne treg

  .Muret banjo Microcement,

  Depo për dru oxhak jashtme ,vinç privat,ngrohje qendrore dhe ftohje,

  Panel diellor,sistem individual filter ,pjergull,jaccuzi instaluar ne tualet,

  Garderobe e ndertuar,dush i vendosur ne tarrace.Catia me termoizolim.Oxhak me 3 pamje xhami,Prane qendres prane liqenit dhe prane parkut.

  ENGLISH DESCRIPTION

  Unique designers Penthouse with owner certificate finished Mars 2016


  230 M2 Total surface

  120M2 Penthhouse+100M2 Terrace
  On a closed residence of 4 small 3
  Top floor
  Private lift
  High ceilings 4.5 Meter
  Top luxury flat
  2 garages
  Tailor made italian citchen
  Microcement bathroom walls
  Storage for chimney wood outside
  Private crane
  Central heating and cooling
  Solar panel
  planted trees,bamboo etc
  individual filter system
  Pergola
  jaccuzzi installed inhouse
  jacuzzi installation outside
  shower outside
  2 TV bought march 2016
  TV connection outside
  Thermosolated roof
  Buildin wraderobe
  chimney 3 glass views
  Rehau deck floor
  Individual fiter system  Next to the city center ,Next to the lake and next to park
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 230.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %