Ju jeni vizitori 4683542

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vila te Pazari I Ri
 • DSC06242.JPG
  Full Screen
  • DSC06242.JPG%1/15
  • DSC06248.JPG%2/15
  • DSC06251.JPG%3/15
  • DSC06252.JPG%4/15
  • DSC06253.JPG%5/15
  • DSC06257.JPG%6/15
  • DSC06258.JPG%7/15
  • DSC06259.JPG%8/15
  • DSC06260.JPG%9/15
  • DSC06264.JPG%10/15
  • DSC06265.JPG%11/15
  • DSC06269.JPG%12/15
  • DSC06262.JPG%13/15
  • DSC06270.JPG%14/15
  • DSC06272.JPG%15/15
  1/15
  DSC06242.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 104
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hoxha Tahsin
  • Zona e brendshme: 301 m²
  • Mbulim zone: 301 m²
  • Zone toke: 95 m²
   • per shitje 270 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane qendres se qytetit shitet nje vile e ndertuar vitet e fundit, e arreduar dhe mobiluar ne menyre komode. Shtepia eshte e perbere ne 4 kate (kati 0 ndodhet garazhi i automjetit si dhe nje magazine, 3 katet e tjera jane per banim) Gjithashtu shtepia ka 4 dhoma gjumi, nje sallon, nje guzhine, 3 korridore, 3 tualete, nje ballkon, dhe nje verande. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete per banim, dhe disponon gjithe dokumentat hipotekore. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 301.00 m²
   • Zone toke 95.00 m²
   • Zone interneti 301.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %