Ju jeni vizitori 4180698

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokali te Fakulteti i Drejtesise
 • DSC05920.JPG
  Full Screen
  • DSC05920.JPG%1/11
  • DSC05922.JPG%2/11
  • DSC05923.JPG%3/11
  • DSC05918.JPG%4/11
  • DSC05924.JPG%5/11
  • DSC05916.JPG%6/11
  • DSC05925.JPG%7/11
  • DSC05921.JPG%8/11
  • DSC05926.JPG%9/11
  • DSC05931.JPG%10/11
  • DSC05932.JPG%11/11
  1/11
  DSC05920.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 93
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 230 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume prane Fakultetit te Drejtesise, shitet nje ambjent 90 m2, ose jepet me qira. ambjenti eshte perdorur per Bar-Lokal, por mund te shfrytezohet dhe per aktivitete te ndryshme biznesi, duke qene sepse eshte shume prane disa shkollave publike! per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %