Ju jeni vizitori 4576993

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament te Restorant "Durresi"
 • DSC07837.JPG
  Full Screen
  • DSC07837.JPG%1/8
  • DSC07838.JPG%2/8
  • DSC07840.JPG%3/8
  • DSC07839.JPG%4/8
  • DSC07844.JPG%5/8
  • DSC07846.JPG%6/8
  • DSC07836.JPG%7/8
  • DSC05904.JPG%8/8
  1/8
  DSC07837.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 92
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ferit XHajko
  • Zona e brendshme: 89 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje zone te qete, dhe me shume akses, fare prane Restorant 'Durresi' , ne katin e 7-te, ne nje ndertim te ri dhe me pamje panoramike te qytetit ndodhet apartmenti. Eshte i roganizuar ne dy dhoma gumi, nje korridor, nje sallon i madh me guzhine te vecuar, dy tualete, dhe nje ballkon. Apartamenti ka termoizolim te brendshem, dhe gjithashtu disponon gjithe dokumentat hipotekore. Per me shume informacion ,na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 89.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %