Ju jeni vizitori 4630284

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjenti te "Globi"
 • DSC05937.JPG
  Full Screen
  • DSC05937.JPG%1/17
  • DSC05967.JPG%2/17
  • DSC05936.JPG%3/17
  • DSC05942.JPG%4/17
  • DSC05943.JPG%5/17
  • DSC05945.JPG%6/17
  • DSC05946.JPG%7/17
  • DSC05947.JPG%8/17
  • DSC05948.JPG%9/17
  • DSC05959.JPG%10/17
  • DSC05960.JPG%11/17
  • DSC05953.JPG%12/17
  • DSC05955.JPG%13/17
  • DSC05956.JPG%14/17
  • DSC05957.JPG%15/17
  • DSC05952.JPG%16/17
  • DSC05962.JPG%17/17
  1/17
  DSC05937.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 94
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Te ish-Parku Autobuzave
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 800 m²
   • Per qira  2 400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje ambjent te rruga e Kavajes, shume prane qendres 'GLOBE'. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme ne rruget hyrese dhe dalese, dhe eshte ne rruge kryesore, qe e ben shume te favorshem per aktivitete te shumta tregetare dhe biznesi. Ambjenti aktualisht funksionon si restorant, por i eshte pershtatshem dhe mund te perdoret per cfaredolloj aktiviteti. Eshte i perbere nga nje salle e madhe, nje guzhine moderne, me te gjitha kushtet dhe standartet per nje restorant modern, nje magazine, si dhe 4 tualete. Ambjenti ka dy hyrje te ndryshme. Per me shume detaje, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 800.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta