Ju jeni vizitori 4590599

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 te "Komuna e Parisit"
 • DSC05508.JPG
  Full Screen
  • DSC05508.JPG%1/11
  • DSC05522.JPG%2/11
  • DSC05524.JPG%3/11
  • DSC05520.JPG%4/11
  • DSC05505.JPG%5/11
  • DSC05492.JPG%6/11
  • DSC05491.JPG%7/11
  • DSC05516.JPG%8/11
  • DSC05497.JPG%9/11
  • DSC05494.JPG%10/11
  • DSC05509.JPG%11/11
  1/11
  DSC05508.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 58
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Medar Shtylla"
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 92 000 €
 • Detajet e prones

  Te kompleksi i vjeter 'KIKA' shitet nje super-apartment, 115 m2, i mobiluar ne menyre moderne dhe i rikonstruktuar totalisht dhe me punime shume cilseore. Apartmenti ka dy dhoma gjumi, nje sallon te madh me guzhine te vecuar, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %