Ju jeni vizitori 4649143

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi per shitje tek Rr Elbasanit
 • Untitled
  Full Screen
  • Untitled%1/1
  1/1
  Untitled
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 394
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: RR Elbasanit, Prane 7 xhuxhave
  • Zona e brendshme: 412 m²
  • Mbulim zone: 421 m²
   • per shitje 630 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent per shitje kati perdhe. Ambjentet jane te nje cilesie te larte. Zona eshte 20m nga rruga kryesore e peshtatshme per zyra , sherbime, supermarket, callcenter. Pronat jane me Certifikate Pronesie. Pronat jane me cmimi okazion dhe me cilesi superiore per zonen. Njesite shiten edhe te ndara me cmimi 1500Euro.m2. Per cdo interes na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 421.00 m²
   • Zone interneti 412.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %