Ju jeni vizitori 4664108

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 4+ 1 per qira prane RTSH
 • 20160525_172336
  Full Screen
  • 20160525_172336%1/16
  • 20160301_093235%2/16
  • 20160301_093223%3/16
  • 20160301_093434%4/16
  • 20160301_093357%5/16
  • 20160301_093452%6/16
  • 20160301_093349%7/16
  • 20160301_093705%8/16
  • 20160301_093536%9/16
  • 20160301_093717%10/16
  • 20160301_093519%11/16
  • 20160301_093744%12/16
  • 20160301_093817%13/16
  • 20160301_093835%14/16
  • 20160301_093901%15/16
  • 20160301_093932%16/16
  1/16
  20160525_172336
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 306
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Themistokli Germenji
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Zone toke: 20 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira apartament dubleks prane Liceut Artistik, ne nje pallat te ri, hapesira te organizuara ne katin e poshtem ; dhome ndenjeje me verand, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet ,ndersa ne katin e siperm jane 2 dhoma gjumi nje tualet si dhe nje verande e madhe. Per nje vizite prane ketij apartamenti apo me shume informacion mund te na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zone toke 20.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta