Ju jeni vizitori 4695024

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Me Qera sezonale
 • DSCN2129.JPG
  Full Screen
  • DSCN2129.JPG%1/11
  • DSCN2130.JPG%2/11
  • DSCN2131.JPG%3/11
  • DSCN2132.JPG%4/11
  • DSCN2134.JPG%5/11
  • DSCN2133.JPG%6/11
  • DSCN2135.JPG%7/11
  • DSCN2136.JPG%8/11
  • DSCN2137.JPG%9/11
  • DSCN2138.JPG%10/11
  • DSCN2139.JPG%11/11
  1/11
  DSCN2129.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 141
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 32 m²
  • Mbulim zone: 40 m²
   • Per qira  30 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ditore apartament 1+1 ne rugen Mitat Hoxha
  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit dhe esht i pozicionuar ne vijen e par te detit.
  Ky apartament esht me nje siperfaqe prej 40 m2,dhe eshte me nje pamje shum te qart nga deti.
  Cmimi 30 euro dita .
  Per me teper na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 40.00 m²
   • Zone interneti 32.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta