Ju jeni vizitori 4630364

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Qendres
 • DSC_1139.JPG
  Full Screen
  • DSC_1139.JPG%1/10
  • DSC_1138.JPG%2/10
  • DSC_1141.JPG%3/10
  • DSC_1130.JPG%4/10
  • DSC_1132.JPG%5/10
  • DSC_1133.JPG%6/10
  • DSC_1134.JPG%7/10
  • DSC_1142.JPG%8/10
  • DSC_1143.JPG%9/10
  • DSC_1136.JPG%10/10
  1/10
  DSC_1139.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 397
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Siri Kodra Prane ish punishtes se pastave)
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes . Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me dhe i investuar nga fillimi me punime dhe materiale shume cilesore .
  Ambjenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe ambjent gatimi te perbashket 2 dhoma gjumi ,2 banjo . Pallati ka nje administrim 24 oresh dhe eshte i pozicionuar prane shkollave , rruges kryesore dhe transportit publik. Per me shume informacion ju lutemte na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %