Ju jeni vizitori 4660952

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te Rruga e Plazhit
 • 12782560_10207840127338637_1095181440_n
  Full Screen
  • 12782560_10207840127338637_1095181440_n%1/20
  • 12325094_10207840133818799_1022496714_n%2/20
  • 12421493_10207840133138782_2136962798_n%3/20
  • 12769469_10207840134858825_764086425_n%4/20
  • 12767666_10207840134898826_2075456745_n%5/20
  • 12736171_10207840126978628_2012698995_n%6/20
  • 12769514_10207840131818749_1604615824_n%7/20
  • 12769587_10207840127858650_633142019_n%8/20
  • 12781982_10207840132778773_397864882_n%9/20
  • 12782035_10207840133898801_832227990_n%10/20
  • 12782077_10207840131378738_1438846263_n%11/20
  • 12782221_10207840134778823_475371522_n%12/20
  • 12782240_10207840132338762_1036350245_n%13/20
  • 12782319_10207840129818699_1897248453_n%14/20
  • 12784557_10207840134338812_1774062594_n%15/20
  • 12788028_10207840131618744_43961733_n%16/20
  • 12784236_10207840130538717_395851737_n%17/20
  • 12788028_10207840133978803_92725422_n%18/20
  • 12788136_10207840133698796_2007698670_n%19/20
  • 12788053_10207840134978828_2008915179_n%20/20
  1/20
  12782560_10207840127338637_1095181440_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 105
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plepa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Pavaresia"
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
  • Zone toke: 96 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne zonen e plazhit rruga 'Pavaresia'.zone shume e mire me pamje nga deti.apartamenti eshte i perbere me 2 dhoma kuzhine 2 banjo 2 ballkone.Eshte ne katin e 7 dhe disponon dokumenta hipotekore.uje dhe drita 24 ore non stop.Per me shume na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone toke 96.00 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %