Ju jeni vizitori 4662495

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3 + 1 per Shitje
 • a1 (3).JPG
  Full Screen
  • a1 (3).JPG%1/8
  • IMG_0328.JPG%2/8
  • IMG_0330.JPG%3/8
  • IMG_0333.JPG%4/8
  • IMG_0327.JPG%5/8
  • IMG_0331.JPG%6/8
  • IMG_0332.JPG%7/8
  • IMG_0329.JPG%8/8
  1/8
  a1 (3).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 62
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Zona e brendshme: 157 m²
  • Zone toke: 157 m²
   • per shitje 115 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Shitje tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar. Ka nje organizim shume te mire te ambjenteve dhe nje planimetri te rregullte. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 157.00 m²
   • Zone interneti 157.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %