Ju jeni vizitori 4625837

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan kati -1 ne ane te Rruges Prane Supermarket Joena.
Ekskluzive
 • harta
  Full Screen
  • harta %1/2
  • foto 1%2/2
  1/2
  harta
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 88
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: kat nentoke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek zona e 21 Dhjetori, Prane Supermarket Joena
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
  • Condo cmim: 350 €
   • per shitje 115 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  ne katin -1 tek Joena, shitet njesi me siperfaqe 110 m1
  Njesia ka akses nga ana e rruges.
  Zone rezidenciale per shume sherbime si dyqane, njesi sherbimi, ambjente pushimi, sherbime publike, noteri, avokate, zyra te administrates publike, zyra te sherbimeve private etj. Prona mund te perdoret per njesi sherbimi, klinike, parukeri, sherbime dhe sherbime te tjera.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %