Ju jeni vizitori 4596933

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Dublks ne Plazh
Ekskluzive
 • 1. Pamje e bllokut nga rruga
  Full Screen
  • 1. Pamje e bllokut nga rruga%1/14
  • 2. Pallati%2/14
  • 7. Nga shkallet shikohet perjashta%3/14
  • 6. Rruga tjeter%4/14
  • 5. Rruga perpara pallatit%5/14
  • 8. Apartamenti ne te djathte%6/14
  • 9. Kendi ndenjjes%7/14
  • 10. Dhoma ndenjes%8/14
  • 12. Rafti ne paradhome%9/14
  • 16. Distanca nga deti 100-150 m%10/14
  • 11. Pjesa e gatimit%11/14
  • 17. Ambienti i katit te 6 pa mobilim%12/14
  • 18. Dhoma dhe ballkoni ne katin e 6te%13/14
  • 19. Hapesira e ballkonit ne katin e 6te%14/14
  1/14
  1. Pamje e bllokut nga rruga
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 90
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi TID, Golem
  • Zona e brendshme: 99,30 m²
  • Mbulim zone: 99,30 m²
   • per shitje 46 000 €
 • Detajet e prones

  Dublex apartment on the seaside
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Plazh
   • Supermarkete
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 99.30 m²
   • Zone interneti 99.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %