Ju jeni vizitori 4680103

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten dy apartamente ne Plazh, ne Kompleksin TID,
Ekskluzive
 • 1. Pamje e bllokut nga rruga
  Full Screen
  • 1. Pamje e bllokut nga rruga%1/11
  • 2. Pallati%2/11
  • 3. Hyrjet te para nga jashte%3/11
  • 6. Rruga tjeter%4/11
  • 5. Rruga perpara pallatit%5/11
  • 7. Nga shkallet shikohet perjashta%6/11
  • 13. Banja e rinovuar se fundmi%7/11
  • 14. Kendi i dushit ne banje%8/11
  • 15. Ballkonini apartamentit ne katin e 5te%9/11
  • 18. Dhoma dhe ballkoni ne katin e 6te%10/11
  • 19. Hapesira e ballkonit ne katin e 6te%11/11
  1/11
  1. Pamje e bllokut nga rruga
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 91
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Kavaje, Golem Kompleksi TID
  • Zona e brendshme: 119 m²
  • Mbulim zone: 119 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Dy apartamentete mbi njera tjetren me dokumenta te rregullta pronesie. Ato ndodhen ne kompleksin e pallateve TID ne plazhin e Golemit, 500 m perpara se te hyhet ne qendren e komunes Golem. Pallate te reja te ndertuara para 8 viteve, me administrim, pastrim, ruajtje. pallati eshte shume cilesor pa ashensor. Me nje distance 100-150 m larg detit. Brezi i reres qe i takon ketij kompleksi eshte brezi me i gjere ne te gjithe plazhin e Durresit dhe Golemit.
  Kompleksi eshte ndertuar perpara 8 vjetesh. Ai eshte i rrethuar, ka sherbime mirembajtjeje, eshte i sistemuar me rruge te brendeshme, peme dhe lule. Ka uje 24 ore me sistem te dedikuar dhe jo me depo neper cati. Eshte ndertuar nga firma TID. Zona ka infrastructure shume te mire, e cila vijon gjithashtu te permiresohet.
  Apartamentet jane te mobiluara dhe ofrohen sic jane Cmimi 45,000 EUR.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • e siguruar 24 ore
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.00 m²
   • Zone interneti 119.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %