Ju jeni vizitori 4624068

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament prane Twin Towers
Ekskluzive
 • Dhoma Ndenjes.JPG
  Full Screen
  • Dhoma Ndenjes.JPG%1/3
  • DSCF0072.JPG%2/3
  • Dhomat e Gjumit.JPG%3/3
  1/3
  Dhoma Ndenjes.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 93
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit
  • Zona e brendshme: 161 m²
  • Mbulim zone: 161 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Cmimi 275.000 Euro
  Tre dhoma Guzhine, dy ballkone, dy banjo. Me orjentim nga Perndimi dhe Jugu.
  Apartament nje ne nje nga zonat me te mira te te Tiranes.
  Me sallon te bollshem qe lidhet me guzhine, dhe ka dy dalje ne dy ballkone me pamje shume qetesuese. Tre dhomat e gjumit jane te me vete, ku dhoma matrimoniale eshte me banjo. Apartamenti eshte me Sistem Qendror Ngrohje frohje. Apartamenti ka shume drite dhe organizim funksional.
  Ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 161.00 m²
   • Zone interneti 161.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %