Ju jeni vizitori 4664159

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 4+1 me Qira
 • image (1)
  Full Screen
  • image (1)%1/19
  • image%2/19
  • image (2)%3/19
  • image (7)%4/19
  • image (3)%5/19
  • image (6)%6/19
  • image (4)%7/19
  • image (5)%8/19
  • 14074472_10202075267679487_641910053_o%9/19
  • 14037590_10202075269399530_1095842975_o%10/19
  • image3%11/19
  • image2%12/19
  • image1%13/19
  • image6%14/19
  • image5%15/19
  • image4%16/19
  • image8%17/19
  • image9%18/19
  • image7%19/19
  1/19
  image (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 95
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 4 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
  • Zona e brendshme: 197 m²
  • Mbulim zone: 197 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e 7 te nje ndetimi te viteve te fundit shume cilesor ne Bulevardin Gjergj Fishta prane Cez te Godina 9 kateshe e quajtur Qendra Alpas jepet me qira nje apartament 4+1 . Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht , dhe eshte ne avantazh te kerkesave te klienteve te cilet mund ta perdorin per banim ose per zyra etj . Eshte i organizuar ne nje sallon pritje , 4 dhoma gjumi , ambjent gatimi dhe ngrenie ,2 tualete me orientim Lindje, Jug , Perendim , apartamenti eshte i pajisur me sistem Ciller , ne cmim perfshihet edhe nje garazh ne katin -2 te Godines e cila eshte e mire administruar dhe me sistem kamerash , ju ftojme per nje vizite prane kesaj prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 197.00 m²
   • Zone interneti 197.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta