Ju jeni vizitori 4625610

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 në qendër.
 • SALLON
  Full Screen
  • SALLON%1/14
  • SALLON + KUZHINE%2/14
  • SALLON III%3/14
  • DHOME 1%4/14
  • SALLON II%5/14
  • SALLON I%6/14
  • DHOME 2%7/14
  • DHOME 2 I%8/14
  • KUZHINE%9/14
  • DHOME 2 II%10/14
  • PAMJE NGA BALLKONI%11/14
  • PAMJE NGA BALLKONI I%12/14
  • TUALET%13/14
  • TUALET 2%14/14
  1/14
  SALLON
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 335
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kostandin Kristoforidhi
  • Zona e brendshme: 103,13 m²
  • Mbulim zone: 116,85 m²
   • per shitje 174 000 €
 • Detajet e prones

  Në qenër të Tiranës në ndërtim të ri 15-katësh shitet apartament në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në katin e 13-të. Spërfaqja e brendshme është e përbërë nga një korridor i ndarë nga ambjentet e tjera, dy tualete (njëri ditor tjetri në dhomën matrimoniale), një sallon ndenjie ku përfshihet edhe ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe Perëndimi si dhe ka një pamje të gjerë dhe të lirë. Vendndodhja e pronës në një pallat të ri me ashensor, në qendër të kryeqytetit, pranë çdo faciliteti dhe shërbimi publik dhe privat e bëjnë një vend shumë të mirë për banim dhe një mundësi shumë të mirë për blerës potencial. Gjithashtu e pajisur me dokumenta të rregullta pronësie. Mos hezitoni të kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Holli dhomave te gjumit 1
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/perendim/jug
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Gardh elektrik
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 13
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.85 m²
   • Zone interneti 103.13 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %