Ju jeni vizitori 4578327

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament Prane Liqenit Artificial
 • 1.Dining room.JPG
  Full Screen
  • 1.Dining room.JPG%1/11
  • 4.Kitchen angle.JPG%2/11
  • 31. Outside 2nd balcony (right-bottom).JPG%3/11
  • 3.Main balcony'.JPG%4/11
  • 6.Entrance corridor.JPG%5/11
  • 11. Room 2.JPG%6/11
  • 17. Bathroom 2.JPG%7/11
  • 19. Room 3.JPG%8/11
  • 21. Room 3 - balcony right angle.JPG%9/11
  • 2.Bathroom 1.JPG%10/11
  • 9. Small room - studio.JPG%11/11
  1/11
  1.Dining room.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 413
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Peti
  • Zona e brendshme: 139,90 m²
  • Mbulim zone: 139,90 m²
   • per shitje 130 000 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet okazion apartament i pabanuar me pare ne kompleksin me cilesor ne zone e quajtur Rezidenca 'Cyklades'.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkone.Mobiluar pjeserisht, sistem ngrohje ftohje te markave me prestigjoze.Ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje pamje piktoreske gjelberimi.Ne cmim perfshihen edhe nje post parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 139.90 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 139.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %