Ju jeni vizitori 4604809

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament,perballe News 24.
 • D.M11
  Full Screen
  • D.M11%1/11
  • D.M6%2/11
  • D.M12%3/11
  • D.M13%4/11
  • D.M4%5/11
  • D.M2%6/11
  • D.M10%7/11
  • D.M7%8/11
  • D.M8%9/11
  • D.M9%10/11
  • D.M1%11/11
  1/11
  D.M11
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 421
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Uzina traktori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Shefqeti
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, te ndertuar ne vitin 2009.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, 1 koridor, verande me nje siperfaqe prej 50m2 dhe nje pjese e shfrytezueshme ne katin e 8-te me nje siperfaqe prej 40m2.
  Shitet totalisht i mobiluar.
  Apartamenti eshte i pajisur me certefikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %